Terenska nastava Osijek

Prvi, treći i četvrti razred iz Mrzovića te treći razred iz Kešinaca išli su na terensku nastavu u Osijek.

Prvo smo posjetili Cinestar gdje smo gledali dječji film Dnevnik Pauline P. nakon čega smo otišli u osječki Zoo vrt gdje nas je dočekao edukator Luka koji nam je održao radionicu.

Kroz radionicu upoznao nas je sa životinjama u zološkom vrtu, osobama koje rade u njemu (veterinari, timaritelji, edukatori, voditelji sektora...) te ponašanju u Zoo-u.
Nakon uvodnog dijela, proveo nas je kroz cijeli zoo te ispričao zanimljivost o svakoj životinji kraj koje smo zastali, objašnjavao nam je kako je dobila ime, gdje te životinje inače žive, što jedu, koliko su teške te još puno toga.
Nakon torsatnog posjeta zološkom vrtu, vratili smo se svojim kućama sretni i ispunjeni novim znanjima.

Više fotografija pogledajte u FOTOGALERIJI.

objavio: Marina Gregić   datum: 24. 10. 2023.

« Svibanj 2024 »