Monogafija semeljačke škole

U sklopu obilježavanja 230 godina semeljačke škole 25. listopada 2016. godine održana je promocija školske monografije 230 godina škole u Semeljcima.

Uvodnu riječ održala je ravnateljica škole Ružica Primorac koja se zahvalila svima koji su sudjelovali u stvaranju monografije. Monografiju je predstavio prof. M. Čurić koji se osvrnuo na bogatu povijest semeljačke škole. Za knjigu je naglasio da se radi o zajedničkom uspješnom projektu djelatnika škole te da ona predstavlja uspomenu na prošlost i pogled u budućnost škole u Semeljcima.

Emilija Jurić, 6.a

objavio: Marina Gregić   datum: 28. 10. 2016.

Udžbenici 2024./2025.

Nabava udžbenika i ostalih obrazovnih materijala za školsku godinu 2024./2025.

Udžbenici
      Udžbenici za obvezne i izborne nastavne predmete nabavljaju se  sredstvima Državnoga proračunaUdžbenici nabavljeni sredstvima Državnog proračuna vlasništvo su Škole.
      Učenici svojim potpisom potvrđuju preuzimanje udžbenika i izjave koju nose roditeljima na potpis. Roditelj ili skrbnik učenika potpisuje izjavu da je preuzeo udžbenike te da će ih na kraju nastavne godine, odnosno i prije isteka nastavne godine u slučaju preseljenja učenika u drugu školu, vratiti u uporabnom stanju.
Učenici i roditelji ili skrbnici imaju obvezu i moraju se brinuti o tome da, nakon završetka školske godine, udžbenike namijenjene višegodišnjem korištenju neoštećene vrate školi kako bi ih mogle koristiti sljedeće generacije.

Ostali obrazovni materijali
     Ostale obrazovne materijale (likovne mape, radne bilježnice, nastavni listići, zbirke zadataka, radni materijal – tehnička kultura i bilježnice za pisanje),  njihovu nabavu za školsku godinu 2024./2025. financiraju Općina Semeljci i Općina Viškovci.

Preuzimanje udžbenika, ostalih dodatnih materijala i bilježnica obavlja se 9. rujna 2024. godine odnosno prvog dana nastave u školskoj 2024./2025. godini.

« Listopad 2024 »