Static HTML

OBAVIJEST O ONLINE NASTAVI

Poštovani roditelji i učenici,

Redovna nastava u 2. polugodištu školske godine 2020./2021. za sve učenike započinje u ponedjeljak 18. siječnja 2021. godine.
Sukladno odluci Stožera civilne zaštite Osječko-baranjske županije i odluci Ministarstva znanosti i obrazovanja nastava se od 18. do 29. siječnja 2021. godine organizira na sljedeći način:
Učenici razredne nastave (od 1. do 4. razreda) nastavu pohađaju u školi prema važećem rasporedu i rasporedu smjena koji će biti dostavljen roditeljima putem viber poruke.
Za učenike od 1. do 4. razreda nastava izvodi u školi uz sve epidemiološke mjere koje su bile na snazi i u 1. polugodištu (svakodnevno mjerenje temperature, nošenje maski, dezinfekcija i često pranje ruku i ostalo).

Učenici predmetne nastave (od 5. do 8. razreda) nastavu pohađaju virtualno, odnosno online.
Za učenike od 5. do 8. razreda u prva dva tjedna nastave vrijede pravila utvrđena za online nastavu. Online nastava odvija se u Microsoft Teams-u u virtualnim učionicama koje su kreirane na početku nastavne godine i u koje su svi učenici već prijavljeni.
Online nastava će se održavati u realnom vremenu prema važećem tjednom rasporedu sati. Svi učenici dužni su biti u svojim virtualnim učionicama u vremenu kada prema rasporedu imaju nastavu i s učiteljem mogu online komunicirati isključivo samo u vrijeme kada je nastava iz tog predmeta.
Neprijavljivanje učenika u virtualne učionice ili ne uključivanje u online nastavu upisat će se u e-Dnevnik kao izostanak s nastave. Svaki izostanak s online nastave obavezno roditelj/skrbnik dužan je opravdati prema važećem Pravilniku.
Prvi sat za sve učenike u online nastavi započinje u ponedjeljak 18. siječnja 2021. godine u 7.10 sati (za učenike 5. i 6. razreda), odnosno 8.00 sati  (za učenike 7. i 8. razreda).

Svima želimo uspješan nastavak školske 2020./2021. godine

objavio: NIKOLINA MIHIĆ   datum: 17. 1. 2021.

« Veljača 2021 »