Vijesti PŠ Forkuševci

Ovdje možemo vidjeti kako su učenici od 1. do 4. razreda obilježili Dane kruha, Maskembal i Projektni dan pod temom Voće.

Dane kruha smo obilježili tako da smo posjetili školu u Vrbici, gdje je održana priredba. Poslije priredbe  smo išli na  misu,  gdje je svećenik Krešimir Jukić           blagoslovio kruh, zatim nas je pozvao u pastoralni dom gdje je učenicima priredio film i   doručak, na povratku kući  posjetili smo  i mlin obitelji Pepić.

Možete pogledati i slike s maskembala. Najmaštovitijim učenicima na maskembalu su dodijeljene diplome.

Također , možete vidjeti slike s našeg projektnog dana, 2.svibnja 2014. godine u kojem su nam u goste došli učenici iz    Vučevaca i njihova učiteljica Marijana Bošković.

Slike možete pogledati u fotogaleriji.

« Prosinac 2020 »