Predškola

Pri  Osnovnoj školi Josipa Kozarca Semeljci  početkom svake školske godine, osim redovite nastave za učenike od prvog do osmog razreda, započinje sa radom i predškola, (uz suglasnost Ministarstva znanosti, obrazovanja i športa), za  djecu  koja  početkom iduće školske godine trebaju krenuti u prvi razred.

PREDŠKOLA  je priprema djece za polazak u školu.  Priprema djece, odnosno program provodi se u trajanju  od 250 sati godišnje. Broj polaznika predškole pa samim time i broj odgojnih skupina je svake godine promjenjiv. Ove godine imamo  58  djece u šest odgojnih skupina sa kojima rade dvije odgojiteljice.

Programom predškole obuhvaćena su djeca  koja pripadaju upisnom području OŠ Josipa Kozarca  Semeljci.

Općina Semeljci (Semeljci, Kešinci, Koritna , Mrzović, Vrbica)

Općina Viškovci (Forkuševci, Vučevci)

Sredstva za financiranje predškole osiguravaju se u potpunosti iz općinskog proračuna Općine Semeljci i Općine Viškovci.

Cjelokupni ustroj programa predškole je prilagođen potrebama i pravima djeteta.

« Kolovoz 2017 »