Projekt "Pomozi i razveseli"

Ove školske godine učenici i učitelji razredne nastave naše škole započeli su projekt Pomozi i razveseli, koji za cilj ima promicati humanitarne vrijednosti i osobnu odgovornost življenja u zajednici.

Projektu su se pridružili i učenici i nastavnici predmetne nastave.
Projekt će educirati, poticati važnost i usađivati vrijednosti koje promiče humanitarna pomoć. Stvarati navike brige za naš okoliš i razvijati osobnu odgovornost za očuvanje prirodnih resursa. Učenici će sudjelovati u humanitarnim aktivnostima u svojim razrednim odjelima i doprinositi  društvenoj solidarnosti.
Planirane aktivnosti ostvarivat će se uz podršku roditelja i šire obitelji.

„Nitko nikada nije postao siromašan davanjem.“ (Anne Frank)

Više o projektu, planiranim te provedenim aktivnostima, možete saznati na sljedećoj poveznici: POMOZI I RAZVESELI

objavio: Marina Gregić   datum: 13. 12. 2021.

« Lipanj 2022 »