Valentinovo

Svake godine u našoj školi  14. veljače obilježimo Valentinovo. Svi sve učenici vesele tom danu. Tjedan dana prije Valentinova u holu se postavi sandučić za ljubavna pisma. Tada su svi učenici kreativi i smišljaju pisma prijateljima, a neki i svojim simpatijama. Ove godine škola je bila ukrašena crvenim srcetima i bila je cijela u znaku Valentinova. Učenici koji su željeli mogli su sudjelovali u nagrdanoj igri tj. natjecati se tko će napisati i osmisliti najkreativniju ljubavnu poruku ili citat. Prvo mjesto osvojila je K. K. iz 6.b, drugo mjesto N. P. iz 6.a, a treće mjesto T. G. iz  7.a. Sva pisma koja su se kroz cijeli tjedan poslala u ljubavnom sandučiću na sam je dan Valentinova podijelio poštar koji je ove godine bio P. K.  uz pomoć učenica osmih razreda. Taj su dan lica učenika bila puna osmijeha i svi su zračili pozitivnom energijom i dobrotom.

objavio: NIKOLINA MIHIĆ   datum: 14. 2. 2020.

« Listopad 2020 »