INFO DAN - UČIMO ZAJEDNO 4

U ponedjeljak 4. ožujka 2019. godine u našoj je Školi obilježen Info dan u sklopu projekta Učimo zajedno 4. Učimo zajedno 4 je projekt kojim su učenicima s poteškoćama osigurani pomoćnici u nastavi u osnovnoškolskim i srednjoškolskim ustanovama Osječko-baranjske županije. Uz potporu europskih fondova naša županija i škole zajednički rade na socijalnoj uključenosti djece kroz inkluzivno obrazovanje. U našoj su školi četiri pomoćnice u nastavi, od toga dvije u sklopu projekta, a dvije preko udruga. Info dan obilježen je predstavljanjem toga projekta. Predstavljanje je bilo organizirano za učenike, roditelje djece s poteškoćama, učitelje, pomoćnike u nastavi i za sve zainteresirane građane. Pedagoginja je predstavila projekt okupljenim sudionicima. Nakon predstavljanja projekta kratkim govorom predstavile su nam se dvije pomoćnice i opisale svoja iskustva kao pomoćnice u nastavi. Nakon toga, svoje su iskustvo podijelile i učiteljice koje rade u razredima gdje rade i pomoćnice u nastavi i jedna učenica koja ima pomoćnicu u nastavi. Info dan završio je neformalnim druženjem i razmjenom iskustava i ideja uz zakusku.

Maja Greganović

Slike pogledajte ovdje.

objavio: NIKOLINA MIHIĆ   datum: 8. 3. 2019.

« Travanj 2020 »