Policajac u našoj školi

Ne upropaštavaj si život, tek je počeo

Sredinom studenog policijski službenik posjetio je našu školu i sedmašima održao poučno predavanje o vatrenom oružju i pirotehnici. Pričao je o bombama, minama, raznim puškama i pištoljima, a najviše je pažnje posvetio petardama. Učenike je osvijestio o opasnostima i posljedicama koje može uzrokovati vatreno oružje. Objasnio im je odakle toliko eksplozivnih sredstava na našim područjima i sve opasnosti koje one kriju. Pokazao je slike djece koja su stradala u igre s petardama. Dok je držao prezentaciju, svi su ga pomno slušali, a iz predavanja smo izvukli dobru pouku:
Ne uči na vlastitim greškama, nego se uozbilji u takvim situacijama, jer tvoj život je tek počeo i prerano je da ga upropastiš!

Sandra Vujnović i Ana Vucić, 7.b

objavio: Marina Gregić   datum: 11. 12. 2017.

« Listopad 2018 »