Uzbudljiv provod u Cinestaru

DJECA- BOLJI DETEKTIVI NEGO ODRASLI

Većina nas je, dok smo još bili djeca, maštala o nekakvom uzbudljivom poslu kada odrastemo. Kao što možete pretpostaviti, puno nas je htjelo biti detektiv. Koko i njegova ekipa su se već u djetinjstvu okušali u tom poslu. Prema poznatom romanu Ivana Kušana snimljen je film Uzbuna na Zelenom Vrhu. To je uzbudljiva dječja priča prepuna akcije, smijeha, ponekih tužnih te puno neizvjesnih i romantičnih događaja. Prije preseljenja Ratka Milića-Koka u Zagreb, na Zelenom Vrhu se događaju misteriozne pljačke i razbojstva počinjene pod okriljem noći. Koko i prijatelji odlučuju „uskočiti“ odraslima i tako uzimajući stvari u svoje ruke, rješavaju slučaj.

Sredinom mjeseca veljače taj zabavan dječji film otišli su  pogledati učenici 5. i 6. razreda naše škole. Polazak u Osijek  u CineStar je bio u popodnevnim satima, ispred škole nakon nastave. Svi su se tijekom filma zabavili i većina će ga upamtiti u lijepom sjećanju. Kada je film završio, učenici su odmah krenuli kući, a u večernjim satima su bili u domovima dijeleći s obiteljima  doživljaje iz filma. Pozivamo i vas, da ako već niste, odete pogledati film, jer će vas podsjetiti da djeca ponekad mogu napraviti velike stvari.

Blanka Barić, 6.a

objavio: Marina Gregić   datum: 27. 2. 2017.

« Prosinac 2017 »